Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Naboural do boku auta a ujel, teď ho hledají policisté

Jablonečtí policisté pátrají po řidiči, který tento týden v úterý způsobil dopravní nehodu na křižovatce ulic Vodní a U Nisy v Jablonci nad Nisou. Patnáct minut po deváté hodině večerní tam kdosi naboural do projíždějícího Renaultu Laguna. Z místa ale nezodpovědný viník nehody ujel.

„Dosud nezjištěný řidič jel s vozidlem po hlavní ulici U Nisy ve směru od ulice Liberecká, kde při průjezdu křižovatky najel do protisměru a narazil do levého boku vozidla Renault Laguna, jehož řidič s ním jel ulicí Vodní ve směru od ulice Skřivánčí,“ shrnula mluvčí policie Dagmar Sochorová a dodala: „Neznámý řidič z místa nehody odjel, aniž by splnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon.“

Alkohol byl u řidiče Renaultu vyloučen dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, škoda se ale pohybuje kolem 30 tisíc korun.

Policisté se teď obrací na veřejnost s žádostí i pomoc při pátrání po viníkovi. Svědci, kteří v ten moment mohli projíždět místem, kde k nehodě došlo, se můžou hlásit na tísňové lince 158.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Jablonec nad Nisou, nehoda, policie, Lužická Nisa, Renault Laguna, Renault

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.