Aktuálně

FOTO: V Jablonci uprostřed sídliště hořela vietnamská prodejna

Autoři | Foto Jakub Fišer

Hasiči dnes odpoledne likvidovali požár vietnamské prodejny uprostřed panelákové zástavby v Jablonci nad Nisou. Nikdo při požáru zraněn nebyl, kvůli kouři ale museli hosté opustit restauraci, která je ve stejném objektu jako prodejna. Škoda a příčina požáru se budou teprve zjišťovat, zasažené je ale zřejmě všechno zboží uvnitř prodejny.

Požár na Liberecké ulici byl hasičům nahlášen krátce po 17:00. Likvidovaly ho čtyři jednotky, k dispozici měly i výškovou techniku. "Okolní panelové domy ohrožené nebyly, i když byl dým hustý. Takže nebylo nutné evakuovat okolní domy," shrnul řídící důstojník hasičů v Jablonci Ladislav Žák.

Pod kontrolu se hasičům podařilo dostat požár zhruba hodinu po zahájení hašení. "Zásah nám komplikoval ledabyle uskladněný materiál v prodejně a silné zakouření prostoru," řekl řídící důstojník hasičů. Podle něj zásah ještě nějakou dobu potrvá. "Objekt odvětráváme a musíme projít celý prostor, zda nejsou někde skrytá ohniska, a zkontrolovat i střechu," dodal

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky Jablonec nad Nisou, požár, sídliště, Ladislav Žák

Komentáře

Přihlášení uživatele

 Přihlásit se přes Apple
Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.