Aktuálně

V Pihelu boural mladík s čerstvým řidičákem. Bilance: 8 zraněných, 2 těžce více...

Naivní divadlo uvede v sobotu novou inscenaci Vánoce aneb Příběh narození více...

Liberecký kraj letos Ještěd koupit nestihne více...

FOTO: Policisté vyšetřují krádeže v centru Liberce. Nedaleko se vždy pohyboval stejný muž

, aktualizováno 24. dubna 2018, 7:30

Autoři | Foto Policie ČR

Liberečtí policisté vyšetřují od začátku roku několik krádeží, u kterých chybí pachatel. K objasnění ale může pomoci muž, jehož fotografie policie zveřejnila. Na záběrech bezpečnostních kamer se totiž pohyboval vždy ve chvíli, kdy ke krádežím došlo.

Neznámý pachatel 22. ledna ukradl kabelku na Sokolovském náměstí, o měsíc později na Vavřincově vrchu z domu zmizel tablet a krabička cigaret. A o další měsíc později zmizely ze sesterny ordinace lékaře ze skříňky osobní věci a hotovost.

„Jakékoli informace k osobě na fotografiích mohou policistům velmi výrazným způsobem přispět k objasnění prošetřovaných případů. Současně mohou také policistům dopomoci ke zjištění totožnosti dosud neznámého muže,“ řekl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Veškeré informace je možné předávat policistům nejen na kterékoliv služebně, ale také prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 či na čísle 974 467 100.

Policie pátrá po neznámém muži

Pohyboval se u několika krádeží

Muž ve věku mezi 30 až 35 lety, štíhlé postavy, krátkých černých vlasů, neoholený – strniště nebo knírek. 
Na sobě měl v několika případech černou nebo tmavě modrou kšiltovku s bílým nápisem Nike, černou prošívanou vestu, šedou mikinu s kapucí a s tmavým nápisem na rukávu, kalhoty nebo tepláky šedé barvy, tmavě červené boty Nike a černý batoh.

V jednom z dalších případů měl muž na sobě šedou mikinu s bílo-černými nápisy v červeném poli, černý batoh, modré kraťasy na kolena, modré tenisky s bílou podrážkou a tmavou kšiltovku.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Policie ČR, krádeže, pátrání, Liberec, krádež, policie, Vavřincův vrch s.r.o., nápis, Nike, Nám. Sokolovské

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.