St 12. 8. 2026Klára
Krimi

Kuželky, lahváče, flaškáče. Vyberte nejhezčí pivní etiketu

RRedakce1 minuta čtení9. 1. 2014, 9:37
ilustrační foto
ilustrační foto

Nápaditost pivovarníků nezná mezí. Nevěříte? Tak se mrkněte na etikety piv, která vaří sládci v Libereckém kraji nebo těsně za jeho hranicemi. Ostatně, s výjimkou Krakonoše a Paky všechny pivovary až do šedesátého roku k našemu kraji náležely.

 

Jak se vám líbí? Dejte hlas pivní etiketě, která je podle vás nejpovedenější. Nacházíte zalíbení spíš ve spoře oděné slečně s batohem nebo jste příznivci úctyhodných mnichů, moderny z Varnsdorfu či snad retro nálepky starého Ještědu?

Hlasujte a zjistíme, která pivní etiketa je podle vás nejpovedenější a která naopak nápad a vkus postrádá.

Napsala Růža Rumělková

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Kontrola opláštění Ještědu. Kraj chce vědět, v jakém je technickém stavuSpolečnost

Kontrola opláštění Ještědu. Kraj chce vědět, v jakém je technickém stavu

Liberecký kraj nechal v minulých dnech zkontrolovat stav opláštění hotelu a vysílače na Ještědu. Přímo na plášti stavby se pohybovali pracovníci firmy Balance Praha, kteří stav dokumentovali. Získané informace pomohou při dalším plánování péče o objekt a přípravě jeho rekonstrukce.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook