Aktuálně

Srazilo ji auto, hodinu ležela v příkopu u nákupní zóny. Řidič od nehody ujel

Autoři | Foto

K dopravní nehodě došlo v sobotu večer v nákupní zóně v Sousedské ulici. Neznámý řidič tam srazil ženu, která šla po kraji silnice mezi kruhovými objezdy. Jenže místo toho, aby zastavil, tak ujel. Zraněná žena pak v příkopu ležela téměř hodinu.

Nehoda se stala asi v 19:40, ve směru jízdy od letiště směrem k průtahu Liberce. „Ke střetu došlo v místech mírné levotočivé zatáčky mezi kruhovými objezdy nezjištěnou částí vozidla, kdy chodkyně šla po komunikaci ve směru ke kruhovému objezdu,“ řekla mluvčí policie Lenka Dvořáková.

Podle ní náraz odhodil ženu do příkopu, kde zůstala skoro hodinu. Až asi v půl deváté ji tam našli kolemjdoucí. Nakonec ale vyvázla z lehčími zraněními.

Dopravní policisté se nyní obrací na případné svědky události, ozvat se mohou na linku 158, nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 466 570. „Veškeré takto získané informace mohou policistům přispět k objektivnímu posouzení nehodového děje,“ dodala mluvčí.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky policie, nehoda, Globus, Liberec, Sousedská, kruhový objezd

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.