Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Neovládl své chování, na sousedy vytasil nůž

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Že sousedské vztahy bývají komplikované, je dobře známá věc. Své o tom zjistil i osmadvacetiletý muž z Frýdlantu, kterému spolu s jeho rodinou svým cholerickým výstupem znepříjemnil večer jeden ze sousedů. K incidentu došlo ve středu 1. srpna na jednom z tamních sídlišť.

Padesátiletý agresor na sebe nejprve upozornil velmi hlasitým řevem. Nešetřil vulgárními výrazy, výhružkami o poškození sousedova vozidla, a dokonce dotyčného obviňoval z krádeží svačin. Poté se na okamžik utišil a zmizel, aby se chvíli na to objevil znovu, tentokrát s nožem.

„Sadu vulgárních nadávek a adresná likvidační gesta směřovaná mladému sousedovi umocnil bodáním do vzrostlých stromů. Olíznutím čepele téměř 30 centimetrů dlouhé kuchyňské kudly a vystrčením holé zadnice pak dovršil svůj obskurní výstup,“ popisuje výtržníkovo chování mluvčí policie Vojtěch Robovský. Zděšení přihlížející proto neváhali a zavolali policii.

Policisté již pachateli ve zkráceném přípravném trestním řízení sdělila podezření z přečinu výtržnictví a z přečinu nebezpečné vyhrožování. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky krimi, výtržník, agresor, Frýdlant

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.