neděle 8. prosince 2019 Květoslava

Jsem špatná dcera, napsala čtrnáctiletá Eliška rodičům a zmizela. Podařilo se ji najít

, aktualizováno 9. října 2018, 21:43

Vrtulník nad Libercem, v terénu desítky policistů a hasičů. Tak probíhalo pátrání po čtrnáctileté Elišce z Liberce, která se pohřešovala. Už ráno nedorazila do školy a doma nechala rodičům dopis na rozloučenou. Pátrací akce ale byla úspěšná, dívku se po deváté hodině večer podařilo najít v centru Liberce.

Zmizení dívky ohlásila její matka kolem čtvrté hodiny odpoledne, když se nevrátila ze školy. „Současně ale matka zjistila, že dcera ráno do školy vůbec nedorazila," řekla mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Podle maminky je dívka ve špatném psychickém stavu, doma zanechala dopis, ve kterém uvedla, že je špatná dcera. „Jedná se o nekonfliktní, bezproblémovou dívenku, v minulosti nebyla nikdy pohřešována. Bohužel není možné ani zjistit, kde se pohybuje, nemá u sebe mobilní telefon," dodala mluvčí.

Po dívce pátraly desítky policistů, prověřovali kamarády, spolužáky, známé, nemocnice, obchodní centra, taxíky, MHD. Při pátrání vypomáhali i strážníci Městské policie, ze vzduchu pátral i vrtulník Letecké služby Policie České republiky.

Pohřešovanou se nakonec podařilo najít po jednadvacáté hodině. Živá a zdravá už je opět u rodičů.

Foto Policie ČR

Štítky pátrání, policie, Vratislavice, Vesec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.