Aktuálně

V Pihelu boural mladík s čerstvým řidičákem. Bilance: 8 zraněných, 2 těžce více...

Naivní divadlo uvede v sobotu novou inscenaci Vánoce aneb Příběh narození více...

Liberecký kraj letos Ještěd koupit nestihne více...

K nehodě dvou osobáků na Frýdlantsku vyrážel odpoledne vrtulník

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Ani v sobotu si policisté a zdravotníci neodpočinou. Dnes kolem jedné hodiny odpolední jednotky integrovaného záchranného systému ke střetu dvou osobních automobilů na Frýdlantsku.

K nehodě došlo na silnici první třídy v obci Pertoltice. Na vině byla pravděpodobně rychlost řidiče, který na mokré vozovce dostal smyk. „V pravotočivé zatáčce směrem na Habartice dostal řidič osobního automobilu smyk, přejel do protisměru a zde se setkal s protijedoucím vozem,“ sděluje mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Po střetu narazilo vozidlo, které vjelo do protisměru, do stromu. Řidiče s lehkým zraněním z místa transportoval vrtulník do liberecké nemocnice. Příčinou i následky dopravní nehody se zabývají policisté z Dopravního inspektorátu. 

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky krimi, nehoda, Frýdlantsko, Pertoltice, osobní automobil, vrtulník, Krajská nemocnice Liberec, Habartice

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.