úterý 18. února 2020 Gizela

VIDEO: Policisté pátrají po řidiči škodovky s polskou značkou a modrém Polu. Nezastavili u vážné nehody

Policisté hledají svědky nehody a také řidiče, který ji podle nich zavinil. Došlo k ní ve středu na silnici mezi Frýdlantem a Hajništěm. Na rovném úseku předjížděla modrá Škoda Fabia, v tu chvíli ale začala předjíždět právě Škoda Superb, řidič Fabie pak havaroval a vážně se zranil.

„Řidič černé Škody Superb combi, pravděpodobně polské registrační značky, neučinil opatření, která mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody ujel. Obdobně tak neučinil ani řidič modrého Volkswagenu Polo, který taktéž z místa dopravní nehody odjel,” uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Dopravní nehoda si přitom vyžádala těžké zranění řidiče, se kterým byl převezen do nemocnice. Nehodu na palubní kameru natočil další z řidičů. 

„Žádáme svědky této dopravní nehody, zejména pak řidiče a osádku černé Škody Superb combi s polskou registrační značkou, stejně tak i řidiče či osádku modrého Volkswagenu Polo nezjištěné registrační značky, aby se policistům přihlásili ať již prostřednictvím bezplatné linky 158, na čísle 974 466 573, případně aby se dostavili na služebnu Dopravního inspektorátu v Liberci či na kteroukoli součást Policie České republiky,” dodal mluvčí.

Veškeré takto získané informace mohou policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění příčin a okolností vzniku nehodového děje, ale i ke zjištění totožnosti osob a svědků na místě události.

Foto Policie ČR

Štítky nehoda, Hajniště, policie, svědci

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.