úterý 2. června 2020 Jarmil

VIDEO: V libereckém baru došlo k drsnému napadení, policie hledá samotné aktéry i svědky

Po derby s Jabloncem bylo v Caffé Panda zřejmě více než živo, kromě popíjení došlo i k násilí. A to konkrétně hned k několika ranám pěstí. K incidentu došlo v noci na pondělí ze sedmého na osmého dubna.

Rány pěstí uštědřil zatím neznámý muž dalšímu návštěvníkovi baru. „Jeden muž napadl druhého několika údery pěstí,“ informoval policejní mluvčí Vojtěch Robovský. K tomuto incidentu došlo krátce před půlnocí. Je tedy více než pravděpodobné, že svou roli sehrál i alkohol.

Násilí přihlížel ještě další muž. „Třetího muže nasnímala bezpečnostní kamera. Sice tento muž u samotného napadení nebyl, ale mohl by objasnit okolnosti celého případu,“ vysvětlil Robovský. Po mužích nyní pátrají policisté a obrací se s žádostí o pomoc i na veřejnost.

Policisté hledají nejen muže, které vidíte na videu, ale i další návštěvníky baru, kteří by svými informacemi mohli pomoci celý případ vyřešit. „Jak ukazuje záznam z kamery, jeden z mužů, po kterých pátráme, měl na sobě světle zelenou mikinu a druhý mikinu černou s oranžovým obrázkem na levé straně hrudi,“ doplnil mluvčí. S informacemi týkajícími se tohoto případu se můžete obrátit na tísňovou linku 158 nebo na číslo 974 466 450. Tato výzva platí i pro občany, kteří by muže na videu poznali.

Foto PČR

Štítky policie, pátrání, násilí, pěst, bar, Liberec, Panda

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.