Aktuálně

Dramatický podvečer v České Lípě: Hasiči bleskově zkrotili požár opuštěné budovy více...

Výrobce sirupů Kitl z Liberce chce uspět v Německu, vytvořil tam dceřinou firmu více...

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

FOTO: Jel příliš rychle a skončil na střeše, v autě měl přitom syna

Autoři | Foto PČR

Řidič, který včera jel ve své Mazdě, nezvládl v zatáčce řízení a skončil se svým autem na střeše. V autě s sebou přitom měl nezletilého syna.

K havárii osobáku došlo včera mezi Držkovem a Plavy. „Nehoda osobního automobilu na silnici první třídy byla oznámena včera krátce po jedenácté hodině,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Na místo okamžitě vyjeli policisté i záchranáři.

Jak posléze zjistili, příčinou byla nepřiměřená rychlost. Kvůli té nezvládl muž řízení v pravotočivé zatáčce, dostal smyk a skončil na střeše. „Řidič i jeho syn byli z místa převezeni do nemocnice. Naštěstí oba vyvázli jen s lehkým zraněním,“ komentovala mluvčí.

Policisté řidiče podrobili i dechové zkoušce, která byla negativní. Škoda byla odhadnuta na 40 tisíc korun. Případem se i nadále zabývají policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky nehoda, Mazda, Jablonecko, auto, střecha, Plavy, Jablonec

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.