Čt 13. 8. 2026Alena
Krimi

Čtvrtek na silnicích: Dva sražení chodci během tří hodin

Michael Daněk1 minuta čtení27. 3. 2014, 10:58
Ilustrační foto: ZZSLK
Ilustrační foto: ZZSLK · Foto: ZZSLK

Hned dva sražení chodci skončili v liberecké nemocnici mezi čtvrteční jedenáctou dopolední a druhou odpolední. Čtyřiasedmdesátiletou seniorku srazilo auto na křižovatce ulic Vítězná a Husova, dalšího chodce srazilo projíždějící auto v ulici Na Pískovně. Obě nehody se obešly bez vážných poranění.

K první nehodě došlo před jedenáctou hodinou dopolední poblíž základní školy na „Husovce.“

„Žena při střetu s automobilem utrpěla pohmožděniny. Její zranění nejsou vážná,“ popsala mluvčí záchranky Lenka Markovičová.

O necelé tři hodiny později došlo k podobné nehodě u mateřské školky v ulici Na Pískovně. Podle prvních informací neměl sražený chodec žádná viditelná poranění a po nehodě byl při vědomí.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook