sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Zloděj během noci v Hrádku ukradl autobus. Dojel s ním až do Liberce

Autobusy se zase tak často nekradou, tentokrát ale ano. Jeden zmizel v noci na čtvrtek z parkovací plochy nedaleko nádraží v Hrádku nad Nisou. Zloděj se možná chtěl jen trochu projet, s autobusem dojel až do Liberce, kde ho v uličkách Liebiegova městečka odložil.

Šlo o bílý autobus značky Irisbus Crossway. Zloděj s ním dojel na křižovatku ulic Svatoplukova a Klicperova v Liberci. Policisté nyní žádají veřejnost o spolupráci s pátráním. „Žádáme muže ve věku kolem 40let, oblečeného v béžové kapsáčové kraťasy, světlé tričko, s kšiltovkou na hlavě, který se pohyboval, kolem čtvrté hodiny ráno, nedaleko místa nálezu poškozeného a odstaveného autobusu na křižovatce Klicperova x Svatoplukova, aby se policistům ozval,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský

Stejně jako jeho svědectví, tak i informace od případných dalších svědků mohou policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu a dopadení pachatele či pachatelů.

„Veškeré informace k případu či osobám sdělte prostřednictvím bezplatné linky 158 nebo na kterémkoli obvodním oddělení Policie ČR,“ dodal mluvčí.

Foto Město Liberec

Štítky autobus, krádež, Hrádek nad Nisou, Klicperova, policie

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.