St 12. 8. 2026Klára
Krimi

Pozdvižení ve Foru: Opilec kradl zákazníkům jídlo z talířů

Michael Daněk1 minuta čtení9. 4. 2014, 16:37
Ilustrační foto: Jaroslav Appeltauer
Ilustrační foto: Jaroslav Appeltauer · Foto: Jaroslav Appeltauer

Po alkoholu vyhládne, to je jasná věc. Brát zákazníkům v jídelní zóně pozdní oběd rovnou z talířů ale není úplně nejlepším způsobem, jak uspokojit své chuťové buňky. To už teď nejspíš ví sedmadvacetiletý muž z Chrudimi, který se v úterý kolem třetí hodiny odpolední postaral o pozdvižení v libereckém Foru.

„Tamní návštěvníky jídelny ve třetím patře šokoval tím, že jim přímo z jejich talířů bral jídlo, které na místě konzumoval. Hosté se nestačili divit, když jim občerstvení, které si zaplatili, snědl před jejich očima,“ popsala kuriózní situaci mluvčí policie Ivana Baláková.

Kdo by čekal, že se hladový opilec bude před bezpečnostní agenturou a strážníky kát, je na omylu. Strážníky počastoval sprostými nadávkami a vyhrožoval jim likvidací. „Muž potom putoval do policejní cely. Včera odpoledne totiž kvůli své opilosti nebyl schopen vnímat žádný procesní úkon v rámci trestního řízení. Policisté mu naměřili  3,2 promile alkoholu v krvi,“ doplnila mluvčí.

Až ve středu si muž vyslechl obvinění z výtržnictví, za které mu hrozí až dva roky za mřížemi.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook