Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Muže, kvůli kterému se dnes zastavily vlaky, policisté nenašli. Možná chtěl ukončit svůj život a rozmyslel se

Autoři | Foto PČR

Dnes dopoledne jsme vás informovali o údajném střetu vlaku s osobou, která ale z místa nehody utekla. Na místo dorazili policisté i s psovodem, kteří se snažili objasnit okolnosti případu a osobu najít.

K incidentu došlo dopoledne po desáté hodině nedaleko zastávky Liberec - Pilínkov. „Podle získaných informací si sedl před projíždějící vlak muž a nakonec těsně před vlakem uskočil,“ uvedla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

Psali jsme: Vlaky u Liberce se zastavily kvůli údajnému střetu s člověkem. Ten z místa utekl

Ke střetu tak nakonec nedošlo. „Vlak začal brzdit a podle strojvedoucího na konci vlakové soupravy seděl na kolejích muž a držel se za hlavu,“ komentovala mluvčí. Strojvedoucí se po zastavení vlaku k muži vydal, ten ale utekl.

V okolí incidentu začali po neznámém muži pátrat policisté a do akce zapojili i psovoda. Muže se nepodařilo nikde najít. Co ho vedlo k takovému chování tak zatím zůstává nezodpovězené. „Strojvůdce byl na místě podroben dechové zkoušce, která ale byla negativní,“ dodala Šrýtrová.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky vlak, sebevrah, Liberec, Pilínkov

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.