pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

PÁTRÁNÍ: V lesích nad Hejnicemi pátrají po seniorovi. Může mu jít o život

, aktualizováno 20. října 2019, 18:16

Od sobotního večera se pohřešuje sedmdesátiletý muž z Hejnic. Podle posledních informací by se měl pohybovat v lesích nad Hejnicemi, nejspíš kolem Viničné cesty. Senior nemá léky a může být ohrožen na životě.

Naposledy byl viděn nad Oldřichovem, vyjel si na kole, to ale někde odložil a pohybuje se pěšky. „V současné době zřejmě nemusí být schopen pohybu,“ řekl starosta Hejnic Jaroslav Demčák.


Muž má zdravotní komplikace, bere léky, ty ale neměl s sebou. „Prosíme jakoukoliv informaci volat na Policii 158, i jestli jste ho někdo někdy viděl včera,“ dodal starosta.

Policii se podařilo na cyklostezce poblíž restaurace "U Kozy" najít na zábradlí pověšený svazek klíčů s modrou šňůrou, který patří právě pohřešovanému. V souvislosti s tímto nálezem se obracíme s žádostí o pomoc na veřejnost, aby se policistům přihlásil člověk, který tyto klíče nalezl a na zábradlí pověsil. Informacemi k nálezu klíčů může policistům velmi pomoci při dalším pátrání. Informace je možné volat na tísňovou linku 158.

Po pohřešovaném pátrají policisté i s vrtulníkem, hasiči i dobrovolníci, zatím ale bezúspěšně.

Popis muže

Plnoštíhlé postavy, vyšší postavy, na sobě cyklistický dres modré barvy, černé cyklokalhoty, vínová cyklistická přilba. Jel na elekrobike značky GHOST černé barvy.

Foto Policie ČR

Štítky pátrání, policie, hejnice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.