pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Policisté se v případu napadení v Tyršácích obrací na veřejnost

V pátek odpoledne došlo k napadení mezi dvěma skupinkami mladistvých v Tyršových sadech v Jablonci. O incidentu byli policisté informování od kolegů záchranářů a okamžitě vyjeli na místo. Nyní se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc.

K vzájemnému napadení došlo kolem 17. hodiny. „V parku našly policejní hlídky několik mladistvých osob,“ uvedla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová. Při incidentu byla zraněna minimálně jedna osoba, kterou odvezla zdravotnická záchranná služba do jablonecké nemocnice.

Policisté v parku ztotožnili všechny zúčastněné osoby. „Nyní policisté šetří veškeré okolnosti a zároveň zjišťují, kolik osob bylo při konfliktu zraněno. Z toho důvodu si vyžádali lékařské zprávy,“ komentovala mluvčí. Následně policisté zahájili úkony trestního řízení pro pro podezření ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu.

Nyní se policisté snaží vypátrat všechny možné svědky tohoto incidentu. „Žádáme případné svědky tohoto incidentu, aby se obrátili na kteroukoliv policejní služebnu nebo na linku 158“ sdělila mluvčí Dagmar Sochorová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo7 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky napadení, Tyršovy sady, Jablonec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Denisa Benešová

Ano

neděle, 17. listopadu 2019, 12:20

Iren Strejcová

V Tyršácích ????????????????????????????????????????????????????

sobota, 16. listopadu 2019, 20:02

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.