středa 19. února 2020 Patrik

Tajemný dopis plný výhrůžek. Policie se obrací na veřejnost. Nepoznáte muže na fotce?

V Rochlici se minulý týden objevil dopis plný výhrůžek adresovaných konkrétní osobě. Policisté nyní pátrají po muži na fotografii. Mohl by totiž celou záležitost objasnit.

Dopis byl nalezen v ulici Pazderkova minulé pondělí před místním zlatnictvím. „Dopis byl nalezen mezi půl desátou a půl jedenáctou,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Sochorová. Kdyby se jednalo o jen tak nějaký dopis, tak by asi nikoho nezaujal, jenže tento dopis obsahoval výhrůžky konkrétní osobě.

A tak se nalezeným dopisem začali zabývat liberečtí kriminalisté. „To již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a jednotlivci,“ komentovala Sochorová. Během šetření objevili policisté na kamerovém záznamu i zatím neznámého muže, který by ale mohl svými informacemi přispět k objasnění celého případu.

Proto se policisté obracejí na veřejnost. „Pokud by někdo poznal muže na fotografii nebo měl nějaké informace vedoucí ke zjištění jeho totožnosti, ať se obrátí na kteroukoliv policejní služebnu nebo linku 158,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo15 čtenářů

Foto PČR

Štítky pátrání, dopis, výhrůžky, násilí, policie, Rochlice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.