neděle 8. prosince 2019 Květoslava

Při střetu tří aut u Vysokého utrpělo se zranilo sedm lidí, jeden těžce

, aktualizováno 22. listopadu 2019, 18:34

Tři osobní auta se střetla dnes odpoledne na silnici 290 u Vysokého nad Jizerou na Semilsku. Záchranáři na místě ošetřili sedm lidí. Jednoho s těžkým zraněním přepravil vrtulník do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Není ale v ohrožení života, řekl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev.

Další dva účastníci nehody utrpěli podle Georgieva středně těžké poranění a sanitky je převezly na traumacentrum do Liberce, převezeni tam byli i další dva lidé s lehčím zraněním. Poslední dvojici lehce zraněných ošetřili podle Georgieva na chirurgii v Jilemnici.

Nehoda se stala krátce po 13:00 nedaleko čerpací stanice u vjezdu do Vysokého. „Řidič osobního vozu se čtyřmi spolujezdci, který jel ve směru od Vysokého nad Jizerou vlivem nepřiměřené rychlosti nezvládl řízení, přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem, v němž cestovali další dva lidé," popsala nehodu mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Do nehody bylo podle ní zapojeno ještě třetí auto, tam ale nikdo zraněn nebyl. Dva z účastníků nehody museli z vozu vystříhat hasiči. Silnice byla kvůli nehodě pro dopravu bezmála pět hodin uzavřená.

Autoři | Foto HZS LK

Štítky nehoda, zranění, Vysoké, policie, hasiči

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Michal Vrškový

Viděl jsem to až vlastní oči a není to tak jak říkáte nebo píšete .

sobota, 23. listopadu 2019, 09:51

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.