pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Policie hledá ženu, která by mohla objasnit krádež stovek jízdenek z libereckého nádraží

Policie se obrací na veřejnost v souvislosti s případem krádeže, ke kterému došlo 25. září v pět hodin odpoledne. A pomoci by mohlo zjištění totožnosti ženy zachycené na kameře.

Celá krádež začala konfliktem mezi neznámou ženou a obsluhou prodejny na libereckém nádraží. „Po fyzické konfrontaci měla zatím neznámá žena ukrást balík celkem 198 jízdenek v hodnotě bezmála čtyř tisíc korun,“ komentoval mluvčí policie Vojtěch Robovský.

A právě okolnosti případu by mohla objasnit žena, kterou zachytila bezpečnostní kamera ve vestibulu. „Jedná se o ženu ve věku od 18 do 28 let, střední postavy s výškou 155 až 165 centimetrů,“ komentoval Robovský.

V době krádeže měla na sobě modré tenisky s bílou podrážkou, černé elastické kalhoty a černou bundu na zip s bílým pruhem a puntíky na prsou. Dlouhé hnědé vlasy měla spletené do copu. „Žádáme ženu nebo případné svědky, kteří byli v době krádeže v hale Českých drah, aby se přihlásili na kteroukoliv policejní služebnu nebo prostřednictvím tísňové linky 158,“ sdělil mluvčí. V případě dopadení a odsouzení hrozí neznámé pachatelce až dva roky za mřížemi.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo11 čtenářů

Foto PČR

Štítky policie, žena, pátrání, krádež, Liberec, nádraží

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.