čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Třináctkrát trestaná recidivistka okradla seniorku. Vetřela se k ní domů

Třiašedesátiletou ženu z Českolipska policisté dobře znají. Jedná se totiž o nepoučitelnou recidivistku, která má za sebou nejeden delikt.

Tentokrát se rozhodla okrást čtyřiasedmdesátiletou seniorkou, ke které se pod záminkou, že slaví narozeniny, vetřela. „Přestože seniorka ženu neznala, nechala se natolik zmanipulovat, že cizí ženu pozvala dál,“ informovala mluvčí Ivana Baláková.

Žena byla opravdu přesvědčivá. U seniorky totiž zazvonila společně s pugetem a lahví alkoholu v ruce. Obě ženy spolu u lahvinky strávily asi dvě hodinky. Až doposud by na tom nebylo nic zvláštního. Jenže ve chvíli, kdy žena odešla, seniorka zjistila, že nemá u sebe peněženku.

„Peněženku si seniorka před příchodem ženy strčila do kapsy tepláků,“ komentovala Baláková. Když zjistila, že ji nemá, obrátila se na policii. Ta podle popisu ženy a záběrů z kamery v domě lehce poznala známou recidivistku.

Přestože pachatelka zapírala, nebylo jí to nic platné. Nyní je opět obviněna z přečinu krádež, za který jí hrozí až tři roky za mřížemi.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto PČR

Štítky policie, recidivistka, Liberecko, krimi

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.