úterý 31. března 2020 Kvido

Policisté pátrají po záběrech a svědcích z nehody osobáků u Jeřmanic

Přesně před týdnem došlo na silnici I. třídy č. 35 k havárii osobáku a následně další nehodě dvou aut. Policisté v souvislosti s touto nehodou hledají případné svědky a záběry z palubních kamer.

K nehodě došlo krátce před sedmou hodinou. „Ve směru na Liberec předjížděl řidič s osobním automobilem Mercedes – Benz šedé metalické barvy, ale zřejmě se v přímém stoupání nevěnoval dostatečně řízení,“ sdělil mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Právě nejspíše důsledkem nepozornosti vyjel řidič vlevo a naboural do svodidel. Jen o chvilku později projížděl místem další řidič s vozidlem Mercedes, tentokrát se jednalo o typ Vito bílé barvy. Když si všiml havarovaného auta v levém pruhu, odbočil vpravo. „Zřejmě nedodržel dostatečnou vzdálenost za osobním vozem Nissan Primera černé barvy, který právě brzdil kvůli koloně,“ komentoval Robovský.

Pokud jste byli svědky nehody nebo máte záběry z palubní kamery z této události, kontaktujte policii na lince 158 nebo na služebně Dopravního inspektorátu v Liberci. Další informace by mohli policistům pomoci při objasnění příčin a okolností nehody.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Dominik Svoboda

Štítky Jeřmanice, Liberecko, nehoda, krimi, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.