neděle 12. července 2020 Bořek

Jeden den, jedna křižovatka, dvě nehody, dva zranění. Bouralo se v Jablonci

Na křižovatce Smetanova a Jungmannova došlo v Jablonci během úterý hned ke dvěma nehodám. Při první došlo ke srážce auta s jezdkyní na koloběžce, ve druhém motorka s autem.

K první z nich došlo dopoledne v půl dvanácté. Řidička s vozidlem Peugeot 206 jela z vedlejší Jungmannovy ulice a nedala přednost ženě na elektrokoloběžce. „Po následném střetu upadla řidička koloběžky na vozovku a utrpěla zranění, se kterým byla převezena do jablonecké nemocnice. Charakter a doba léčení jejího zranění je předmětem probíhajícího šetření,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová. Podle ní je předběžná škoda 7 tisíc korun.

Druhá podobná nehoda se v uvedené křižovatce stala v osm večer. Řidička s vozidlem Škoda Octavia také jela po vedlejší ulici Jungmannová a také nedala přednost. Tentokrát řidiči s motocyklem, který jel po hlavní ulici Smetanova z levé strany. „Motocyklista narazil do boku vozu a i s motocyklem následně upadl na vozovku. Motocyklista při této nehodě utrpěl předběžně lehké zranění, jehož charakter a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření,“ dodala mluvčí. Škoda v tomto případě je 35 tisíc korun.

Dechové zkoušky u všech řidičů v obou dopravních nehodách měly negativní výsledky. „Obě dopravní nehody i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou,“ uzavřela Sochorová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, jablonec, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.