středa 21. října 2020 Brigita

PÁTRÁNÍ: Policie pátrá po muži z psychiatrické léčebny. Odešel neznámo kam, může být agresivní

Policisté se obrací na veřejnost v souvislosti s pohřešováním třiatřicetiletého Josefa Palduse, který odešel z areálu psychiatrické léčebny v Horních Beřkovicích na Litoměřicku.

Původně Českolipák byl naposledy spatřen ve středu v půl jedné odpoledne v areálu zařízení, kde byl hospitalizován. „Doposud se muž nevrátil do nemocničního zařízení a nepodal o sobě ani žádnou zprávu,“ sdělil mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Podle policie se jedná o muže s vážnými psychickými problémy. Pokud ho tak někde uvidíte, rozhodně byste se neměli pokoušet ho zadržet. Mohl by totiž jednat impulzivně a agresivně. „Veškeré informace týkající se pohřešovaného mohou lidé oznámit na nejbližší služebně nebo na lince 158,“ komentoval Robovský.

Informaci o pohřešování obdržela policie dnes v dopoledních hodinách. V době odchodu z areálu léčebny měl muž na sobě světle zelenou reflexní mikinu, černé kalhoty a černo-červenou obuv. Josef Paldus je 175 až 180 cm vysoký, je střední postavy a má hnědé oči. Jeho středně dlouhé vlasy mají taktéž hnědou barvu. Charakteristická je pro něj špatná výslovnost, při řeči zadrhává.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto PČR

Štítky pohřešovaný, pátrání, policie, Liberecký, Českolipsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.