středa 21. října 2020 Brigita

Zloděj se zaměřil na zvonkové moduly. Zaznamenala ho kamera, pátrá po něm policie

Zloději v Liberci padly do oka zvonkové moduly. Odcizil hned dva v celkové hodnotě 25 tisíc korun. Zachytila ho ale hned několikrát kamera a nyní po něm pátrá policie. Možná muže z fotografie poznáte vy.

Policie se obrací na veřejnost při pátrání po zloději, který poprvé ukradl zvonkový modul v pátek 14. srpna. Tehdy ho zaznamenala kamera v Liberci v ulici Vítězná. „Muž v prostoru vchodu odmontoval a odcizil zvonkový modul v hodnotě patnáct tisíc korun,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Jen o tři dny později došlo k téměř totožnému incidentu ve stejné ulici. Tehdy odcizil modul za deset tisíc korun. V souvislosti s těmito krádežemi se policisté obrací na veřejnost s žádostí o pomoc. „Pokud poznáváte muže na fotografiích, přihlaste se prosím na lince 158 nebo na služebně Obvodního oddělení Liberec – centrum,“ řekl Robovský.

Podle popisu policie se jedná o muže ve věku 20 až 30 let, který je střední postavy.

Policie má k dispozici celkem tři kamerové záznamy. Poprvé měl muž na sobě hnědé tričko, maskáčové kraťasy se zimním vzorem, tmavé boty značky Nike a k tomu navíc na zádech vak s nápisem MeatFly. Podruhé měl hnědé kraťasy, bílo-modrou košili a tmavý batoh. V posledním případě měl opět maskáčové kraťasy, tmavý batoh a bílé tričko s lebkou.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky krimi, Liberecký, policie, zloděj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.