sobota 12. června 2021 Antonie

Cyklista na průtahu Libercem. Havarovalo kvůli němu auto, kolo nechal na místě a utekl

Policisté pátrají po cyklistovi, který jel krátce po nedělní půlnoci po průtahu městem nedaleko sjezdu u čerpací stanice Čermák a vjel do cesty jednomu z aut, které poté havarovalo. Cyklista na nic nečekal, kolo nechal kolem a utekl. Policisté se nyní obrací i na veřejnost.

„Osobnímu automobilu Seat Ibiza, projíždějícímu Libercem ve směru na Děčín, v přímém úseku komunikace před sjezdem k benzinové čerpací stanici Čermák, vjel do jízdní dráhy dosud neustanovený cyklista. Řidič osobního automobilu zareagoval na cyklistu v protisměru prudkým snížením rychlosti, avšak na mokré vozovce dostal smyk. S vozidlem vyjel mimo komunikaci, kde narazil do betonových svodidel,“ popsal incident mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Podle něj ke střetu s cyklistou nedošlo, ten ale přesto kolo na místě nechal a utekl. Policisté tak žádají svědky, zda cyklistu v inkriminovanou dobu neviděli a pomohli tak s objasněním nehody a ztotožněním muže.

„Zároveň policisté žádají i cyklistu oblečeného do červeno-bílé šusťákové soupravy, který na místě kolizní situace zanechal své jízdní kolo a z místa utekl, aby se přihlásil prostřednictvím linky 158 nebo přímo na služebně Dopravního inspektorátu v Liberci,“ dodal mluvčí.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto archiv

Štítky cyklista, liberec, průtah, policie, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.