Počasí dnes-2 °C, zítra-2 °C
Sobota 28. ledna 2023  |  Svátek má Otýlie

Tragická nehoda v Ohrazenicích u nájezdu na Prahu. Auto skončilo na střeše, řidič nepřežil

Všechny složky IZS zasahovaly vpodvečer u tragické nehody v Ohrazenicích. Řidič osobního auta tam vyjel ze silnice číslo 35 a nehodu i přes pomoc záchranářů nepřežil.

K nehodě došlo v 16:45 nedaleko nájezdu na Prahu. „Řidič s osobním vozidlem jel ve směru od Liberce do Turnova, kde z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci do příkopu a následně do pole. Tam se s vozem převrátil,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Muž i přes veškerou pomoc záchranářů nehodu nepřežil. „K určení příčiny jeho smrti bude nařízena soudní pitva. Dopravní policisté společně s kriminalisty nyní šetří veškeré okolnosti celé tragické události,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto ZZS LK

Štítky Ohrazenice, Praha, havárie, Liberec, Turnov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Jirka Bouma

Martin Novotný : To opravdu nebude tím že někdo něco nezná !!! To bude ten článek mezi sadačkou a volantem ! Tohle je pouze o demenci některých lidí za volantem !!! Chyby děláme všichni, ale abych poslal auto na střechu ? Tohle nemůže být normální řidič ! Víc se k tomu ani nedá napsat !

Pátek, 20. ledna 2023, 09:51

Martin Novotný

Kdo tu zatáčku nezná a nevěří dopravním značkám na snížení rychlosti, takto dopadne. Opravdu špatné řešení výjezdu, ten se tváří jako pokračování rovně.

Čtvrtek, 19. ledna 2023, 22:17

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.