Počasí dnes19 °C, zítra16 °C
Sobota 13. dubna 2024  |  Svátek má Aleš
Bez reklam

Uprostřed silnice udeřil do elektroauta a odešel. Škoda je 60 tisíc, muže hledá policie

Policisté v Novém Boru řeší poměrně nezvyklý případ. Neznámý muž tam procházel mezi auty na náměstí, a přitom do jednoho udeřil pěstí. Jenže tím způsobil škodu podle majitelky vozu nejméně za šedesát tisíc korun. Proto po něm nyní pátrají.

Žena s elektroautem značky Kia projížděla od kruhového objezdu u pošty směrem k pekárně přes náměstí v Novém Boru. Při rozjíždění se na semaforech si všimla muže, který si aut nevšímal a procházel mezi nimi po silnici.

„Někteří řidiči na něj troubili a ona v jen v údivu nad jeho chováním rozhodila ruce. Tohoto gesta si ale muž velmi dobře všiml, zastavil se a zle na ni chvíli zíral. Pak se rozpřáhl a vší silou udeřil pěstí do přední části kapoty jejího auta, ve které způsobil nepřehlédnutelnou promáčklinu,“ uvedla mluvčí policie Ivana Baláková.

Událost krátce po incidentu nahlásila policii s tím, že jí agresivní chodec způsobil na drahém elektromobilu škodu za nejméně 60 tisíc korun. „Novoborští policisté nyní pátrají po jeho totožnosti, pokud budou úspěšní, bude se v této souvislosti zodpovídat z přečinu poškození cizí věci,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky policie, nový bor, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Uprostřed silnice udeřil do elektroauta a odešel. Škoda je 60 tisíc, muže hledá policie  |  Krimi  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.