Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Žena odešla z drogerie v centru Liberce bez zaplacení, hrozí jí vězení až na tři roky

Autoři | Foto Policie ČR

Liberečtí policisté obvinili ženu, která měla ve středu odcizit kosmetiku z drogerie v centru Liberce. Za krádež jí v případě odsouzení hrozí trest až na tři léta.

Ve středu odpoledne navštívila mladá žena prodejnu drogerie v centru Liberce. Ukradla krémy a toaletní vody, které schovala do kabelky. Aby svou krádež zamaskovala, koupila si pití v plechovce. „Zaujaly ji zde zejména krémy a toaletní vody, kterými si postupně naplnila svou kabelku zavěšenou na rameni. Poté se vydala k pokladnám, kde si zakoupila nápoj v plechovce a s nezaplaceným zbylým zbožím prošla za prostor pokladen,“ sdělila tisková mluvčí KŘP Libereckého kraje Klára Jeníčková.

Zaměstnankyně ostrahy si však ženy všimla, zadržela ji a na místo činu zavovala policii. Žena odcizila předměty v hodnotě 4 130 korun. Nyní jí v případě odsouzení hrozí vězení až na tři roky.

„Policisté z Obvodního oddělení v Liberci sdělili 30leté ženě podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za který ji v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Tohoto jednání se totiž dopustila i přesto, že za takový čin byla v posledních letech ve třech případech majetkové trestné činnosti pravomocně odsouzena,“ dodala Jeníčková.

Hodnocení článku je 94 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Liberec, Policie ČR, krádež

Komentáře

Tomáš Tománek

Tomáš Tománek

Asi je z vesnice zvyklá na pultový prodej a nechápe, že když si může vzít zboží sama z regálu musí za něj taky zaplatit.

Úterý, 16. dubna 2024, 09:41Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.