Aktuálně

Tragická nehoda u Ždírce. Motorkář narazil do skály, na místě zemřel

Autoři | Foto Jan Luxík

Policisté šetří tragickou nehodu, ke které došlo v úterý po jedenácté hodině na silnici třetí třídy ve směru od Nedamova na Ždírec. Po nárazu do skály tam zemřel osmačtyřicetiletý řidič motocyklu.

„V pravotočivé zatáčce zřejmě vlivem vysoké rychlosti vyjel vlevo mimo silnici a naboural do skalního masivu. Přitom utrpěl zranění neslučitelné se životem, kterému na místě podlehl,“ popsala mluvčí policie Ivana Baláková. Nehodu vyšetřuje policie. „Tragickou havárii dokumentuje služba kriminální policie a vyšetřování českolipského územního odboru Policie ČR,“ dodala.

Nebyla to ale jediná vážná nehoda motocyklu na Českolipsku. U obce Zahrádky havarovala krátce po čtrnácté hodině motorkářka. Při nehodě se zranila.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky policie, nehoda, ždírec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.