Dnes, 20:12
Na městskou policii v České Lípě se obrátil muž, který s vracel po práci domů. Jenže z oken jednoho bytu v panelovém domě, kde bydlí, v tu chvíli létaly věci.
„Ve chvíli, kdy chtěl vstoupit do panelového domu kde bydlí, začaly na něj z vyšších pater padat různé věci, d polštářů a dřevěných prkének přes oblečení a nabíječky až po plyšové hračky,“ uvedl mluvčí českolipských strážníků Jakub Paulík.
Strážníci na místě zjistili, že předměty létaly ze čtvrtého patra, konkrétně z jednoho balkonu. „Následným šetřením vyšlo najevo, že ve chvíli nepozornosti matky, jedno ze tří dětí předškolního věku vylezlo na židli a začalo věci vyhazovat ven,“ dodal mluvčí.
Naštěstí podle strážníků nedošlo ke zranění žádné osoby a nikdo z balkonu nespadl. „Celá událost však bude předána k prošetření orgánu OSPOD,“ uzavřel.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?