Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Opilý muž vyhodil oknem pekáč buchet, ten dopadl na auto

Bezesporu jeden z nejkurióznějších případů přibyl minulý týden do spisů hejnické policie. Na jejich služebně skončil padesátiletý muž, který se pořádně rozohnil v jednom z místních barů. Tam rozbil výherní automat a posilněn alkoholem odkráčel domů. Hodně rychle nejspíš vystřízlivěl poté, co z okna domu vyhodil pekáč buchet.

„Ten následně skončil na jednom ze zaparkovaných osobních vozidel před domem. U vozidla Citroen Nemo poškodil sklo. Celkově svým jednáním způsobil škodu za více jak 26 tisíc korun,“ řekla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Hejničtí policisté agresivního muže bezprostředně poté zadrželi a ze svého jednání se musel zpovídat na policejní služebně. Během uplynulého víkendu mu sdělili ve zkráceném přípravném trestním řízení podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci, za které jej může soud poslat až na dva roky za mříže.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Citroën, okno, buchta, pekáč

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.