Aktuálně

Dvě vážné nehody u České Lípy. Jeden mrtvý a deset zraněných, havarovala i sanitka více...

Opilý řidič naboural do zábradlí. Od nehody utekl i se spolujezdkyní více...

Klisna zůstala ležet ve stáji, na nohy jí pomohli hasiči více...

V Krkonoších platí omezení na některých trasách kvůli ochraně tetřívka více...

FOTO: Na Semilsku se srazil autobus s osobákem. Několik zraněných

Autoři | Foto HZS LK

Krátce před půl šestou ráno uzavřela vážná nehoda silnici v Bořkově na Semilsku. Srazil se tam autobus s osobním autem. Podle prvních informací bylo na místě šest zraněných lidí a v osobním autě zůstala zaklíněná řidička. U nehody zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému.

"Silnice je z důvodu nehody úplně uzavřena, dopravu policisté odklánějí přes obec Světlou," řekla mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze Semil a dobrovolná jednotka z Lomnice nad Popelkou. V osobním automobilu byla zaklíněná vážně zraněná řidička, hasiči na její vyproštění použili hydraulické nástroje. V autobuse cestovalo celkem 20 lidí včetně řidiče, 5 lidí utrpělo lehké zranění a hasiči jim poskytli první předlékařskou pomoc. "Jelikož byl autobus namáčknutý na svodidlech, nebylo možné otevřít dveře. Hasiči museli rozbít boční okno a za pomoci nastavovacího žebříku evakuovali lidi z autobusu ven," řekla mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová. Pro cestující byla zajištěna náhradní autobusová doprava. Komunikace zůstává ještě po 7. hodině uzavřena.

 

 

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky okres Semily, automobil, Semily, Lomnice nad Popelkou

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.