St 12. 8. 2026Klára
Kultura

TIPY NA VÍKEND: Horkýže slíže, Komáři se ženili nebo bazar vinylů

DDenisaAlbaniova1 minuta čtení8. 3. 2019, 14:41
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek · Foto: Pixabay.com

O víkendu můžete vyrazit třeba do Bedřichova na Den Jizerské magistrály nebo na některý z koncertů. Odpočinout si a zároveň se pobavit můžete i u nějaké pohádky.

Skupina Horkýže slíže přijíždí do libereckého klubu Bunkr. A to hned na dvojkoncert v rámci Doubletour 2019. Poslechnout si je tak můžete nejen dnes, ale také zítra! Koncert začíná oba dny ve 21 hodin.

Zahálet nebude ani klub Warehouse, kde vystoupí David Stypka & Bandjeez. Hudbu plnou folku, rocku i jazzu si můžete užít od 20 hodin.

Do Kina Varšava by měli zítra zamířit všichni milovníci vinylových desek. V rámci Vintage Vinyl Bazar se zde totiž sejdou všichni fanoušci a příznivci gramofonových desek, ale také CD. Akce se zúčastní prodejci z celé republiky. 

Tradiční nedělní pohádky v Knihkupectví Fryč tuto neděli od 16 hodin nabídne Pletené pohádky v podání Čmukařů z Turnova.

Jestli se chcete trochu rozhýbat, zamiřte v sobotu večer od 19 hodin do Lidových sadů a v rámci Tančírny si užívejte standardní i latinsko-americké tance pod vedením tanečního mistra Vlastimila Čermáka.

Na bláznivou komedii o komárovi Zdendovi zve Naivní divadlo. Představení Komáři se ženili aneb Ze života obtížného hmyzu začne zítra od 10 hodin a rozhodně vás pobaví. Děti se tak na prknech divadla setkají nejen s komáry, ale také s blechami, ovády i obávanými klíšťaty.

V neděli si navíc můžete užít Den Jizerské magistrály na Bedřichově. Uvidíte nejen techniku, kterou magistrála využívá pro úpravu tratí, ale připraven bude i bohatý program v podobě biatlonové střelnice či závodního kruhu pro děti

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook