St 12. 8. 2026Klára
Společnost

Čeká nás proměnlivý týden. Společně s deštěm a bouřkami naměříme kolem 20 stupňů

Petr Roubíček1 minuta čtení3. 6. 2024, 11:51
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Pixabay.com

Tento týden bude na severu Čech velmi proměnlivý. Užijeme si přeháňky, bouřky, slunce i relativně příjemné teploty, které se budou nejčastěji pohybovat kolem 20 stupňů Celsia.

Ještě dnes bude v Karlovarském kraji zataženo nebo oblačno. Přidají se přeháňky, déšť a ojediněle dokonce bouřky. Nejvyšší denní teploty se dostanou mezi 19 až 22 stupni Celsia.

V úterý má být oblačno nebo polojasno. Po ránu se přidají mlhy. Během dne se místy objeví přeháňky. Nejvyšší denní teploty se budou opět pohybovat mezi 19 a 23 stupni Celsia.

Ve středu meteorologové slibují polojasno až skoro jasno. „Během odpoledne může být od západu i oblačno s občasnými přeháňkami,“ upřesňuje Drapák. Nejvyšší denní teploty se přitom mohou dostat mezi 21 až 25 stupni Celsia.

Podobné počasí nás čeká i během čtvrtečního a pátečního odpoledne. Tyto dva dny bychom si na východě Čech měli užít bez deště. Dešťové přeháňky se vrátí až o víkendu. V neděli se přidají i bouřky.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětlujeSpolečnost

Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětluje

Bílí tygři byli dlouhá léta ikonou liberecké zoo. Do zahrady pod Ještědem přijeli v roce 1994, v roce 2018 ale vedení zoo oznámilo, že s jejich chovem končí. Tedy, že je nebude dále rozmnožovat, i když jedna tygřice je v zoo stále k vidění. Přestože od té doby uplynulo už 8 let, lidé se stále hojně ptají: Proč už nechcete bílé tygry chovat? A zoo vysvětluje.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook