St 12. 8. 2026Klára
Společnost
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Výstava v liberecké Nise vás provede světem zvířat netradičně

PR článekRRedakce1 minuta čtení13. 9. 2024, 13:45
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Výstava Mezi námi zvířaty vznikla ve spolupráci s libereckým science centrem iQLANDIA a výsledkem je unikátní projekt, který umožní lidem srovnat své schopnosti a dovednosti se zvířaty z celého světa. Výstava je v Nise Liberec pro všechny návštěvníky zdarma od 20. září do 6. října 2024.

„Zažít, jak vidí včela, co všechno slyší netopýr nebo zkusit, jestli doskočím dál, než klokan. To je podle mě nejlepší způsob, jak zábavnou formou vzdělávat,“ říká Kateřina Boháčová, marketing manager obchodního centra Nisa Liberec a doplňuje: „Projekty ve spolupráci s libereckou iQLANDIÍ mají u návštěvníků úspěch a my máme radost, že můžete další takový přivítat v našem centru. Takže zvu všechny od 3 do 103 let k nám do Nisy, protože tato výstava by vám neměla uniknout.“

​Mezi námi zvířaty nabízí spoustu unikátních interaktivních exponátů, na kterých si návštěvníci mohou porovnat své schopnosti a dovednosti se zvířaty. Vyzkouší si, jak vidí pes nebo třeba kočka. Otestují svůj sluch, paměť ve srovnání se zástupci zvířecí říše a zjistí jaké pachy zvířata přitahují či odpuzují. Osahají si povrchy jednotlivých zvířat a srovnají svůj zrak, rychlost, sílu nebo zručnost s konkrétními zvířaty. Nejmenší návštěvníky pak potěší včelí bludiště, kvízy i fotokoutek.

Více o akci se dozvíte zde: Obchodní centrum Nisa Liberec

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Kontrola opláštění Ještědu. Kraj chce vědět, v jakém je technickém stavuSpolečnost

Kontrola opláštění Ještědu. Kraj chce vědět, v jakém je technickém stavu

Liberecký kraj nechal v minulých dnech zkontrolovat stav opláštění hotelu a vysílače na Ještědu. Přímo na plášti stavby se pohybovali pracovníci firmy Balance Praha, kteří stav dokumentovali. Získané informace pomohou při dalším plánování péče o objekt a přípravě jeho rekonstrukce.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook