St 2. 9. 2026Adéla
Společnost

Vybavení posilovny libereckého bazénu jde do dražby

Martina Petrášková1 minuta čtení6. 11. 2024, 7:00
Vybavení posilovny libereckého bazénu jde do dražby
Vybavení posilovny libereckého bazénu jde do dražby · Foto: Město Liberec

Elektronická dražba zařízení posilovny libereckého plaveckého bazénu proběhne dnes od 10 hodin. Jde zejména o cvičební stroje, pro něž už město nemá uplatnění. Peníze z prodeje použije na nákup sportovního vybavení pro městské školy a školky. Vyvolávací cena celého souboru movitých věcí je 167 522 korun.

O prodeji vybavení Městského plaveckého bazénu na Tržním náměstí v Liberci rozhodlo město v polovině září. „Jde především o vybavení posilovny, tedy různé posilovací stroje, cvičící podložky a další vybavení, které bylo následně uvedeno v dražební vyhlášce,“ říká náměstek primátora pro územní plánování, majetkoprávní záležitosti a sport Adam Lenert (ANO). S aukcí město původně počítalo v polovině října ještě před zahájením rekonstrukce bazénu, nakonec byl termín stanoven až na dnešek, tedy středu 6. listopadu.

„Dražba bude provedena prostřednictvím dražebního portálu www.drazby-exekutori.cz dnes od 10.00 do 11.00 hodin. Jedná se o dražbu celého souboru movitých věcí. Vyvolávací cena je 167 522 korun,“ říká za liberecký magistrát jeho mluvčí Jana Kodymová.

„Pokud nedojde ke zpeněžení celého souboru, bude následně na základě veřejné dražební vyhlášky provedena dražba jednotlivých movitých věcí nebo jejich dílčích souborů, a to přímo na místě,“ dodává Lenert.

Dražba bude probíhat elektronicky zde.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Silnice I/10 u Turnova je po havárii cisterny s hořlavinou znovu průjezdnáKrimi

Silnice I/10 u Turnova je po havárii cisterny s hořlavinou znovu průjezdná

Silnice I/10 u Turnova je po úterní havárii cisterny s vysoce hořlavou látkou od 03:40 opět průjezdná, informovala krajská policejní mluvčí Klára Jeníčková. Hlavní tah od křižovatky se silnicí I/35 směrem na Železný Brod byl zavřený přes 14 hodin. Kvůli havárii cisterny, která podle hasičů převážela bionaftu, museli v úterý odpoledne evakuovat pracovníky blízké firmy Agba. Zraněn při nehodě nikdo nebyl.

OC Plaza v Liberci láká na tři novinky i výhodné podzimní nákupySpolečnost

OC Plaza v Liberci láká na tři novinky i výhodné podzimní nákupy

Liberecká Plaza má o čem mluvit. Během léta tu přibyla pobočka Komerční banky, obchod Tchibo i prodejna BubbleOne. Centrum tak dál rozšiřuje svoji nabídku a přidává další důvody, proč zajít právě sem. A kdo chce v září výhodně nakoupit výbavu do školy a zásoby na podzim, přijde si zde na své.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook