pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nová kolekce Jizerské 50. Styl, šmrnc i tradice

Čepice české výroby z Jizerské 50 patří každý rok k žádaným suvenýrům a ani letos tomu nebude jinak. Tentokrát si navíc můžete pořídit ve stejných barvách jako čepice i stylový svetr. Oba kousky můžete pořídit jako vánoční dárky. Svetry lze objednat pouze do 11.11.2019, tak neváhejte. Z nové kolekce vybírejte v e-shopu na www.jiz50.cz nebo si produkty můžete dokoupit v registračním systému.

O výrobu oficiálních čepic Jizerské 50 se dlouhodobě stará česká společnost Kama, která se zabývá pletením čepic již od roku 1989 a letos tak slaví třicetileté výročí. Původně vznikla jako malá domácí výroba a postupně si vypracovala stabilní pozici na trhu v tuzemsku i zahraničí. 

Letos máte na výběr z modré a červené varianty, cena dospělé čepice je 590 Kč, dětská stojí 490 Kč. Ve stejných barvách si můžete vybrat také svetry, které zakoupíte po slevě za 2 990 Kč. Na obou kouscích z limitované edice je znázorněna dvojstopa, kterou věrně zná každý běžkařský klasik.

Čepice a svetry je možné objednat při přihlášení nebo dodatečně v registračním systému. Pokud nejste účastníkem závodu a rádi byste si čepici nebo svetr pořídili, ať už pro sebe nebo věnovali jako dárek, lze si je objednat přímo z e-shopu na www.jiz50.cz. Po objednání si můžete vybraný kousek vyzvednout zdarma společně se startovním číslem v Expu Jizerské 50 v OC Nisa Liberec před závodem.

 Upozorňujeme, že svetry je možné objednávat pouze do 11.11. 2019.

PR text

Štítky Jizerská 50, lyže, závod

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.