Počasí dnes20 °C, zítra19 °C
Středa 1. května 2024  |  Svátek má Svátek práce

Desítka i dváca na Jizerské 50 jsou už minulostí. Zbývají štafety a hlavní závod

I dnes bylo na Bedřichově pořádně rušno. Víkend Jizerské 550 je v plném proudu. V devět ráno vyrazili na trať závodníci ČT Jizerské desítky a Hervis Jizerské 25.

Na deset kilometrů vyrazili závodníci v 9:15 a v cíli byl první závodník už po 24 minutách. Zvítězil Mateusz Szczotka, na druhém místě dojel Lukáš Antoš a třetí byl Vladimír Tvrdík.

Nejrychlejší ženou byla s časem 26:30 Tereza Hujerová, druhá skončila Viktorie Poluhová a třetí Eliška Kohlerová.

Pětadvacítku ovládl Tomáš Veber, za ním Zomáš Dufek a třetí místo obsadil Adam Matouš. Z žen si vítězství připsala stejně jako při včerejší třicítce Klára Moravcová. Druhé místo patří Karolíně Bícové a třetí Lence Blažkové.

Ve tři hodiny odpoledne odstartují štafety 4 x 3 kilometry. V pět hodin odpoledne pak proběhne v kostele sv. Antonína v Bedřichově mše. Večer bude patřit ČEZ Energy Festu na Benešáku v podání Portless feat Henry D. a skupiny Divokej Bill.

Celý program vyvrcholí zítra slavnou Jizerskou 50.

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto jiz50.cz

Štítky Jizerská 50, závod, sport, lyžování, Jizerky, Jizerská padesátka, Bedřichov, Česká televize, Hervis, Klára Moravcová, ČEZ, Divokej Bill