pondělí 6. dubna 2020 Vendula

Vladimír Boháč dál povede okresní organizaci České unie sportu

V minulém týdnu se v hotelu Liberec konala 34. valná hromada okresní organizace ČUS – Liberecké sportovní a tělovýchovné organizace. Do svého osmého volebního období za sebou byl do funkce předsedy zvolen Vladimír Boháč.

Na programu bylo zhodnocení minulého období od poslední valné hromady, schválení výročních hodnotících zpráv za roky 2018 a 2019, seznámení s úkoly na rok 2020 a příprava na volby do krajského zastupitelstva, při nichž by sportovci chtěli navázat na úspěšnou spolupráci s vedením kraje v posledních dvou volebních obdobích.

Na 34. valné hromadě, která byla volební, se konaly volby orgánů na další čtyřleté období, tedy do roku 2024. 

Do svého osmého volebního období za sebou byl do funkce předsedy zvolen Vladimír Boháč. Do výkonného výboru pak Oldřich Langhamr, Petr Zahradník, František Ulman, Hana Lepová, Petr Seifert a Josef Vild.  Do kontrolní komise pak byli zvoleni: Jaroslava Skopková jako předsedkyně a Zdeněk Kračmar a Václav Severýn, jako členové.  

Na závěr valné hromady staronový předseda popřál k významným životním jubileím paní Jaroslavě Skopkové a Františku Ulmanovi a předal jim krásnou knihu „100 let českého sportu“. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva | Foto Liberecký kraj

Štítky Čus, česká unie sportu, vladimír boháč

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.