Aktuálně

Tragická nehoda v Malé Skále. Mladý řidič přejel do protisměru, srážku nepřežil více...

Požár na průtahu Liberce. Ve směru na Turnov shořelo auto více...

Liberec chystá obecní holubník, pomůže regulovat počet holubů etickým způsobem více...

Slunce vydrží celý týden. O víkendu teploty překročí dvacítku více...

Motoristická událost sezony. V Liberci se pojede ME juniorů na ploché dráze

Autoři | Foto Pavel Fišer

O víkendu to bude v Liberci dunět. V Pavlovicích se pojede Mistrovství Evropy juniorů do 250cc na ploché dráze. V sobotu proběhne semifinále a v neděli finále. Na startu budou jezdci z dvanácti zemí Evropy včetně dvou domácích nadějí.

„O tento titul se u nás poperou i tři Češi, a to Vojtěch Šachl, Adam Bednář a Jan Hlačina. Oba dva si naši dráhu tento týden vyzkoušeli a také pochvalovali,“ uvedl za liberecký plochodrážní klub David Jetmar.

Celkem bude v Liberci závodit dvaatřicet závodníků. Celý plochodrážní víkend odstartuje v sobotu v 11:15 prvním semifinále, následuje v 17:15 druhé semifinále a v neděli v 15:15 zakončí startem finále. „Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a přijďte podpořit naše borce a vytvořit jim neopakovatelnou atmosféru,“ dodal Jetmar.

Na každý závod je vstupné tři sta korun. V prvním semifinále se představí Adam Bednář a Jan Hlačina. Ve druhém semifinále pak Vojtěch Šachl.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky plochá dráha, Liberec, me, junioři, mistrovství Evropy, semifinále, Evropa, Pavlovice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.