Počasí dnes20 °C, zítra22 °C

Florbalisté opět zabrali, v Pardubicích vyhráli těsně 5:4

Po smolné prohře, kdy liberečtí florbalisté přišli o velký náskok a podlehli Chodovu, nyní opět berou tři body. A to za výhru 5:4 v Pardubicích. Půl minuty před koncem rozhodl Wiener.

Liberec se v začátku utkání dostal do vedení 2:0, jeho soupeř ale rychle odpověděl gólem na 1:2 a ve druhé třetině trefou Maxmiliána Škody srovnal. Další dvoubrankový náskok Liberce přišel ve třetí periodě, v níž ale Sokoli znovu srovnali, a to ve velmi pozdní 57. minutě a už to vypadalo na prodloužení. Hostující celek si ale pro diváky připravil trefu do šatny a po gólu Vojtěcha Wienera v čase 59:28 si vybojoval výhru 5:4.

SOKOLI Pardubice - FBC Liberec 4:5 (1:2, 1:0, 2:3)

Branky: 16. Polis, 37. Škoda, 54. Polis, 57. Drba - 8. Ferdan, 15. Kučera, 49. Kopecký, 53. Kopecký, 60. Vojtěch Wiener. Rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. Diváci: 172. Zásahy brankářů: Martin Haleš 23 - Vojtěch Dufek 10.