Počasí dnes13 °C, zítra19 °C

Slovan otočil utkání s Curychem a vyhrál

Slovan si poradil s Curychem.

Čtvrtek, 1. srpna 2013, 23:05

Neskutečný zvrat předvedl na stadionu U Nisy Slovan v pohárovém utkání proti švýcarskému Curychu. Už v páté minutě Liberec inkasoval z penalty a situace vůbec nevypadala dobře. Slovan v druhém poločase zabojoval a tlak domácích vyvrcholil závarem před brankou Curychu, kdy si v sedmašedesáté minutě vstřelil vlastní branku Nef. Devět minut před koncem přidal druhý přesný zásah Rabušic. Slovan si tak veze do Švýcarska nadějný výsledek 2:1. Branky: 67. vlastní Nef, 81. Rabušic - 5. z pen. Chiumiento, Sestavy: Liberec: Kovář – Kušnír, Kováč, Kelič, Fleišman - Hušek (58. Kalitvincev), Rybalka - Delarge (58. Šural), Pavelka, Frýdek (90. Kolár) - Rabušic FC Curych: Da Costa - Koch, Djimsiti, Nef, Benito - Schönbächler (86. Koch), Chiumiento, Gavranovič (80. Etoundi), Rikan, Konzen - Chermiti (86. Buff) Foto: Jaroslav Appeltauer

Slovan otočil utkání s Curychem a vyhrál  |  Fotbal  |  Sport  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje