Počasí dnes11 °C, zítra14 °C

Přípravné utkání Slovanu s Táborskem

Čtvrtek, 27. června 2013, 09:45

V přípravném utkání nastoupil ve středu odpoledne Slovan proti druholigovému FC MAS Táborsko. Domácí se na umělé trávě ujali vedení ve čtyřiadvacáté minutě, kdy se skvěle trefil Hadaščok po přihrávce Frýdka. Další přesný zásah přidal tři minuty po zahájení druhého poločasu Kelić, který hlavou přizvedl Rybalkův přímý kop. Hostům se podařilo jen ve třiapadesáté minutě snížit na 2:1. Sestava Slovanu Liberec: Kolář - Coufal (46. Kušnír), Kováč, Pokorný (46. Kelić), Fleišman (46. Janec) - Hadaščok (46. Šural), Rybalka, Hušek (46. Sackey), Pavelka (46. Obročník), Frýdek (46. Frimmel) - Szabo (46. Rabušic)

Přípravné utkání Slovanu s Táborskem  |  Sport  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje