Ještěd f Kleci
KulturaJeštěd f Kleci. Třiadvacátý ročník soutěže mladých architektů nabídne i workshopy či přednášky
Sami studenti pro studenty pořádají na liberecké architektuře už skoro čtvrt století soutěž Ještěd f Kleci. Letošní ročník začne v pondělí 10. února a slavnostně vyvrcholí vyhlášením vítězů v pátek 14. února.
KulturaJe veřejný prostor v Liberci zakletý? Přijďte na debatu k Fryčovi
Přednáška a také diskuse o libereckém veřejném prostoru, takový je program dnešního podvečera v Knihkupectví Fryč. To si akci připravilo ve spolupráci s organizátory studentské soutěže Ještěd f kleci. Začíná se v 18 hodin.
KulturaJeštěd f Kleci aneb soutěž umělců liberecké TU, která probíhá v těchto dnech
Ještěd f Kleci. Tradiční soutěžní klání technické univerzity, ve kterém se utkají studentské projekty z oblasti architektury nebo letos vůbec poprvé i z oblasti enviromentálního designu. Odborná porota vyhlásí vítěze již zítra, 21. června.









