St 12. 8. 2026Klára

Muzeum Policie České republiky

Bezpečný cyklista podle představ dětí. Republikové kolo soutěže má své vítězeDoprava

Bezpečný cyklista podle představ dětí. Republikové kolo soutěže má své vítěze

Bezpečný cyklista. Jak se má správně chovat? Na co nesmí nikdy zapomenout? Čím musí být jeho kolo nebo koloběžka vybaveno? Nad takovými otázkami se měly zamyslet děti z mateřských a základních škol při ztvárnění bezpečného cyklisty. Literární a výtvarnou soutěž v rámci dopravní osvěty tradičně vyhlásil Tým silniční bezpečnosti ve spolupráci s Policií ČR. Děti si svými soutěžními obrázky a díly hravou formou připomínají základní pravidla bezpečnosti.

Děti ztvárnily poutání při cestováníDoprava

Nová výzdoba kavárny Pošta: Děti ztvárnily poutání při cestování

Dětské výtvarné a literární práce, které představují „Všichni jezdí připoutaní“, je možné vidět od 18. listopadu 2019 v prostorech kavárny Pošta v Liberci. Až do 15. prosince 2019 si mohou prohlédnout návštěvníci práce výherců stejnojmenné soutěže, jejíž slavnostní vyhlášení proběhlo 21. června 2019 v Praze.

Děti po celé republice kreslily a psaly na téma: "Všichni jezdí připoutaní". Slavnostní vyhlášení celorepublikové soutěže proběhlo v pátek 21. června v Muzeu Policie České republiky.Společnost

Všichni jezdí připoutaní po celé republice. Dětská soutěž zná vítěze

Děti po celé republice kreslily a psaly na téma: "Všichni jezdí připoutaní". Slavnostní vyhlášení celorepublikové soutěže proběhlo v pátek 21. června v Muzeu Policie České republiky.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook