Úsvit - Národní koalice
PolitikaLiberec by měl podle lídrů investovat do infrastruktury a budov
Liberec by měl v příštích letech investovat především do infrastruktury jako jsou silnice, chodníky a parkoviště nebo třeba nová tramvajová trať do Rochlic či revitalizace systému vytápění. K prioritám lídrů stran, které se budou v říjnu ucházel ve stotisícovém krajském městě o přízeň voličů, patří ale také investice do obnovy městského majetku, především školských budov nebo třeba divadel.
PolitikaON-LINE: První volební den skončil. Účast je zatím vysoká
Předčasné volby do Poslanecké sněmovny jsou tady. Volební místnosti se v celé republice otevřely dnes úderem druhé hodiny odpolední. Liberečané budou rozhodovat tradičně v 87 místnostech. Všechny podstatné informace z průběhu voleb najdete v našem on-line přenosu, který budeme po celý den aktualizovat.
PolitikaLídry čeká předvolební debata. Přímý přenos vysílá ČT24
Stále nevíte koho volit? Kdo chce hájit vaše zájmy a kdo jen ty své? Svůj názor na lídry momentálně nejsilnějších politických stran si můžete utříbit i díky předvolební debatě, kterou od dvaceti hodin moderuje Daniela Písařovicová. Přímý přenos můžete sledovat na ČT24.









