Počasí dnes0 °C, zítra4 °C
Úterý 28. března 2023  |  Svátek má Soňa

Vyhledávání

Nalezené články: "šperk"

Velikonoce v Jablonci nabídnou tradiční slavnosti na náměstí, koncerty i výstavu

Tradičním Velikonoce v lidovém duchu a další pestrý program přinesou Velikonoce v Jablonci nad Nisou. Ve městě začnou 30. března a potrvají do 10. dubna. Návštěvníci se mohou těšit na trhy s regionálními produkty, koncerty, výstavy, ale třeba i...

Skleněné šperky a objekty Karolíny Kopřivové rozzáří muzeum

Šperky a objekty ze skla, výtvarnice Karolíny Kopřivové z Nového Boru, budou moci obdivovat návštěvníci Severočeského muzea Liberci. Výstava jejích prací začne ve vestibulu muzea v pátek 17. března a potrvá do první poloviny června.

Zloděj prchající s platem prstenů skončil v náručí policistů

Příběh jak z grotesky, avšak reálný, se začátkem února odehrál v centru Liberce. Třicetiletý muž se rozhodl vylepšit rodinný rozpočet krádeží prstenů ve zlatnictví. Měl ale pech, akce se mu moc nevyvedla a za krádež šperků mu hrozí až pět let vězení.

V Severočeském muzeu v Liberci má sochař Novák i cípokřídlec a motovidlo

Několikametrové velké motovidlo či cípokřídlec sosákovitý, i tyto nezvyklé objekty sochaře, šperkaře a pedagoga Vratislava Karla Nováka bude vystavovat v hlavním sále Severočeské muzeum v Liberci. Výstavu jeho děl nazvanou Rekonstrukce pořádá muzeum...

Ulička řemesel v Turnově má zdůraznit tradici šperkařů i přilákat turisty

Turnov vytvořil nové místo upomínající na šperkařskou a kamenářskou tradici ve městě. Vybudoval tak zvanou Uličku řemesel, která zakrátko ožije svým životem. Současně by měla být i novým lákadlem pro návštěvníky města.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "šperk"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "šperk"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.