pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Vyhledávání

Nalezené články: "Cvikov"

TIP NA VÝLET: Neznámé krásy Lužických hor. Navštivte osadu Třídomí

Máte už Jizerky prochozené skrz na skrz a stále stejné trasy už vás omrzely? Tak to je nejvyšší čas začít objevovat i jiná místa. Od Liberce jsou sice možná o něco vzdálenější, ale jistě neméně krásná. Tentokrát vám přiblížíme osadu Třídomí.

Co s brownfieldy a greenfieldy? Zájemcům poradí seminář ve Vratislavicích

Brownfieldů a greenfieldů není v Libereckém kraji málo. To dokazuje i databáze. Možnosti jejich využití přiblíží 12. listopadu seminář ve Vratislavicích.

V kraji chybí více než stovka policistů. Policie se zaměřuje na studenty

Policii v Libereckém kraji se poslední dva roky stále nedaří doplnit početní stav. Má asi o desetinu méně policistů, než by podle tabulek mohla mít. Tabulkově by v kraji mohlo být až 1394 policistů, chybí jich 134. Policie se proto při náboru...

Do rozvoje cyklodopravy dal letos Liberecký kraj 20 milionů korun

Do rozvoje cyklodopravy dal letos Liberecký kraj rekordních 20 milionů korun. V roce 2016 na takové projekty rozdělil z dotačního programu jen pět milionů, loni deset. Rozvoj cyklodopravy patří k prioritám kraje, v minulosti ale přispíval hlavně...

TIP NA VÝLET: Švýcarská vyhlídka s pohledem na Ještěd i Bezděz

Že vám Švýcarská vyhlídka ani Zelený vrch nic neříkají? Nevadí. Je to ale moc hezký i když trochu zapomenutý místo u Cvikova. Pokud tak ještě nemáte plány na víkend, můžete vyrazit sem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Cvikov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Cvikov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.