sobota 6. června 2020 Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "Open Mic"

Povídání o hudbě i koncert. Do Liberce dorazí hudebník a novinář Michal Bystrov

Písničkář, básník a hudební novinář Michal Bystrov dorazí v pátek na další z autorských večerů v Knihkupectví Fryč. O hudbě se bude nejen povídat, ale bude se i hrát. Před začátkem také bude prostor pro všechny hudebníky, básníky, divadelníky,...

Open Mic u Fryče představí Tadeáše Pikouse i alternativní Janberi

Příležitost pro mladé a začínající umělce, ale i pro ty, co chtějí třeba pozvat na svůj koncert nebo akci. To je Open Mic, akce, která se nepravidelně koná v Knihkupectví u Fryče. Hlavními hosty budou tentokrát mladý umělec Tadeáš Pikous a kapela...

Dubnový Open mic koktejl namíchá krásné hlasy čtyř dam

Dubnový Open mic koktejl v knihkupectví u Fryče bude namíchán z krásných hlasů čtyř dam a o koření se postará Imjoy, tedy nadšení začínající improvizátoři z města pod Ještědem. Tradiční Open Mic začíná v pátek 6. dubna v 19:00.

Jindřich Šídlo, Ivan Gabal i Dominik Rubáš. Knihkupectví Fryč láká na zajímavé listopadové debaty

Šestnáct kulturních večerů, čtyři nedělní pohádky i jedna výstava. Program, na kterým láká knihkupectví Fryč v Pražské ulici v Liberci, je nabitý k prasknutí. Kompletní seznam listopadových akcí vám teď nabízí Liberecká Drbna.

Říjnový Open Mic přinese propojení dvou hudebních světů. Připravte se na večer v keltském duchu

Už tento pátek bude patřit sál v knihkupectví u Fryče říjnovému Open Micu, který je určen především začínajícím umělcům. Jako hlavní host vystoupí Jitka Malczyk hrající na housle a Vojtěch Jindra s akustickou kytarou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Open Mic"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Open Mic"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.